UNOFFICIAL RESULTS NEOFICIÁLNÍ VÝSLEDKY
CLASSIC Adrenalin OIL MMČR a PČR endurosprint
1 / 1
Pos. St.N. Driver Class CT 8 CT 9 ET 3 CT 3 ET 4 CT 4 ET 5 CT 5 ET 6 CT 6 ET 7 CT 7 CT 7 CT 7 CT 8 ET 8 Pen Total
120Tarroux Jeremy
MMČR E1
5:19.52
2:06.54
5:22.04
2:07.67
5:23.02
2:06.85
5:37.98
2:10.23
5:55.27
2:10.03
5:47.1
2:11.36
5:46.58
2:10.04

1:02:23.85
25Spachnüller Yank
MMČR E1
5:33.89
2:13.16
5:34.55
2:11.81
5:37.33
2:15.44
5:51.59
2:13.66
5:52.59
2:12.78
5:58.03
2:13.79
5:59.5
2:12.6

1:04:32.69
343Chlum Matyáš
MMČR E1
5:40.23
2:13.32
5:42.48
2:13.59
5:46.24
2:15.53
6:08.94
2:18.63
5:52.33
2:14.88
6:04.5
2:14.24
5:58.34
2:14.15

1:05:16.55
425Škuta Matěj
MMČR E1
5:42.07
2:18.85
5:46.26
2:16.77
5:40.59
2:16.23
5:56.47
2:20.38
5:55.58
2:15.2
6:02.17
2:32.49
6:10.82
2:20.17

1:06:05.97
510Plch Rudolf
MMČR E1
5:43.92
2:13.82
5:40.61
2:14.15
5:41.87
2:15.18
5:56.98
2:16.72
6:06.87
2:16.75
6:15.88
2:17.17
6:17.65
2:18.21

1:06:20.13
63Friedrich Robert
MMČR E1
5:48.01
2:17.17
5:43.45
2:17.11
5:48.95
2:18.25
6:02.73
2:18.06
6:05.89
2:16.92
6:03.67
2:17.5
6:11.26
2:17.24

1:06:23.03
717Kučera Lukáš
MMČR E1
5:43.53
2:17.42
5:45.71
2:20.27
5:46.76
2:26.41
6:08.85
2:20.98
6:07.84
2:18.75
6:15.01
2:18.75
6:16.96
2:20.91

1:07:26.95
844Pitel Zdeněk
MMČR E1
5:56.2
2:21.25
5:48.33
2:18.77
6:12.48
2:19.13
6:08.18
2:21.54
6:16.72
2:20.56
6:23.2
2:20.84
6:39.76
2:24.12

1:09:19.85
918Horák Jakub
MMČR E1
6:00.86
2:27.25
5:40.96
2:22.88
6:04.63
2:24.69
6:25.04
2:24.29
6:17.69
2:25.52
6:25.46
2:26.94
6:22.21
2:24.64

1:09:23.03
102Kalný Jaroslav
MMČR E1
5:59.21
2:17.43
5:53.86
2:21.58
6:04.12
2:19.38
6:25.75
2:22.04
6:28.05
2:19.46
6:24.75
2:18.76
6:32.05
2:21.41

1:09:33.03
1135Křiva Vojtěch
MMČR E1
5:50.68
2:33.25
6:46.34
2:32.86
6:30.73
2:38.1
6:38.32
2:33.03
6:46.93
2:31.04
9:23.81
2:35.61
7:13.15
2:36.49

1:17:52.94
126Konopásek Miloslav
MMČR E1
6:48.49
2:43.27
6:37.85
2:42.9
6:55.94
2:41.37
7:10.83
2:41.69
7:03.13
2:43.01
8:20.08
2:43.01
7:38.35
2:46.72

1:20:47.47
1348Dittmann Garry
MMČR E1
7:55.21
2:30.91
6:13.02
2:30.72
6:24.06
2:30.66
6:24.04
2:29.19
6:32.46
2:30.96
6:41.89
2:30.96
6:49.08
30:48.03

1:42:27.67
RET8Hedrlín Jakub
MMČR E1
6:21.31
2:20.96
5:53.35
2:18.49
6:08.12
2:20.39
6:22.66
2:19.6
6:18.51
2:22.88
6:30.85
2:21.61
6:39.72
2:22.02

RET
RET14Rieder Robert
MMČR E1
5:33.02
2:12.49
5:42.56
2:10.63
5:44.74
2:14.45
6:35.11
2:15.2
8:17.14
2:15.2





RET
RET4Rambow Nico
MMČR E1
5:57.23
2:21.99
5:58.52
2:20.19
6:04.47
2:19.9
6:14.02
2:16.68
10:36.95






RET
RET12Marek Jakub
MMČR E1















RET
Select class - vyber třídu
© 2010 neoWeb s.r.o. | Všetky práva vyhradené